ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

5 000 Kč BMW bunda Street Air Dry

16.06.2021 - Moto příslušenství - Písek


Detail inzerátu

Prodám novou,nepoužitou bundu vel.50.

BMW Motorrad představuje pokročilý systém ochrany horní části těla jezdců od Alpinestars, zvaný Airbag Jacket Street Air. Motocyklistům nabízí nejen komplexní ochranu horní části těla, ale i volnost pohybu při řízení motocyklu na silnici i mimo ni.

Nová technologie vychází ze současného systému airbagů Alpinestars Tech-Air®, který však ke svému fungování potřebuje senzory umístěné fyzicky na motocyklu. Systém airbagů Alpinestars pracuje na principu sofistikovaného algoritmu, který s velkou přesností zjišťuje hrozící nebezpečí. V případě nutnosti rozvine airbag pro celou horní část těla, čímž jezdci poskytne vysoce efektivní systém ochrany ještě před samotným nárazem.

Textilní motocyklová bunda BMW Airbag Jacket Street Air Dry od Alpinestars je navržena pro použití ve spojení s airbagovou vestou Alpinestars, a tvoří tak jeden ze základních komponentů celého funkčního systému.

Bunda se nafoukne doslova v okamžiku a ihned nabízí ochranu zad, oblasti ledvin, krku a ramen – tedy míst, která jsou při nárazu nejvíc exponovaná. Funguje zcela nezávisle, což znamená, že její senzory jsou umístěny v těsné blízkosti jezdcova či spolujezdcova těla, takže airbag se aktivuje bez nutnosti vyslání bezdrátového signálu z motocyklu.

  • Cena: 5 000 Kč

  • Kategorie: Moto příslušenství

  • Typ: Nabídka

  • Město: Písek

  • Stav: Nové

  • Značka: BMW

  • Zobrazeno: 13333x

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
milda (mu***s@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Písek (PSČ: 39701)


Kontaktovat prodejce

Prodejce:
milda (mu***s@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Písek (PSČ: 39701)